בעת חלקות הרכוש המשותף הבעל זכה בחלקה של האישה בדירה המשותפת

בעת חלקות הרכוש המשותף הבעל זכה בחלקה של האישה בדירה המשותפת

בכתבה הקודמת כבר ציינו כי בהליכי פירוק שיתוף ברכוש המשותף לא בכל מצב כל בן זוג זכאי למחצית בכל נכס שרכשו בני הזוג בתקופת הנישואין.

בתיק תיק תמ"ש 35678-02-11 עורכי דין ממשרדנו ייצגו את הבעל בהליך פירוק שיתוף בדירה ונכסים האחרים שצברו בני הזוג בתקופת הנישואין.

כשקיבלנו את התיק לטיפול הבעל היה אמור להפסיד את חלקו בדירה בגלל שלפחות 1/2 מזכויות בדירה היו בבעלותם של הורי האישה והאישה הייתה היורשת היחידה שלהם, ז"א באופן פורמלי האישה הייתה אמורה לקבל לפחות 3/4 מכל הזכויות בדירה, אולם לאחר בדיקת הנתונים הפיננסיים התברר כי במהלך כל תקופת הנישואין רק הבעל שילם את דמי משכנתא וכל הוצאות האחרות של הדירה, לרבות חלקם של הורי האישה.

כשעו"ד ממשרדנו קיבלו אתהנתונים הנ"ל מהבנק למשכנתאות מייד הוגשה תביעה לפסק דין הצהרתי לשינוי רישום הזכויות בדירה. בסופו של דבר הוכח כי בפועל הבעל בעלים של 3/4 (ולא 1/4) מכל הזכויות בדירה.

לאחר כל הקיזוזים הבעל רכש את החלק של האישה בדירה (1/49 תמורת סכום קטן.

 

זקוק לעזרה?

השאירו בקשה להתייעצות:

אנו מגיבים בדרך כלל תוך שעתיים    אריאל כצמן. עורך דין בחיפה ובתל אביב

    משרדנו נוסד ע"י עו"ד ונוטריון אריאל כצמן, אשר הוסמך לעריכת דין ב-31/05/1999. משרדנו עובד בהצלחה ומעניק שירותים משפטיים שונים ללקוחות רבים הנמצאים בארץ ובחו"ל. משרדינו נוסד בשנת 2001 לאחר שמייסד המשרד, עורך הדין ונוטריון אריאל רומן כצמן עבד כמתמחה במשרדו של עו"ד יהודה זהבי בת"א (1998-1999) וכעו"ד שכיר במשרד עו"ד דגני, שפירא ושות' בחדרה ונצרת עלית ואצל עו"ד כרמית דרגושנסקי (1999-2001) ברמת גן. ידע מקצועי ייחודי וניסיון רב (למעלה מ -21 שנה) שצבר בעל המשרד מאפשרים לנו לטפל בנושאים מורכבים ולמצוא פתרונות הטובים ביותר, תוך התחשבות בצרכים המיוחדים של הלקוח. katsmanlaw.co.il עורך די ן בחיפה - עורך דין בתל אביב.