כמעט הפסידה את דירתה למרות ששילמה את מלוא הסכום של התמורה

כמעט הפסידה את דירתה למרות ששילמה את מלוא הסכום של התמורה

א. 266/04 (מחוזי חיפה):

הלקוחה שלנו רכשה את הדירה במסגרת עסקת קומבינציה – בעל הקרקע התקשר בהסכם עם קבלן בניה וקבלן בניה התקשר בהסכם עם הלקוחה שלנו.

הקבלן הפר את התחייבויותיו כלפי בעל הקרקע ולא בנה לו דירה חדשה בהתאם להתחייבויותיו בהסכם. הקבלן גם הפר את ההסכם כלפי הלקוחה שלנו- הדירה שלה נבנתה בבאופן בלתי חוקי תוך חריגה מהגבולות שנקבעו בהיתר בניה. כמו כן, בניית הדירה לא הושלמה ואף התגלו בה ליקויים רבים.

הלקוחה שלנו רכשה מהקבלן את הדירה באותו חלק של המקרקעין שעדיין היה רשום ע"ש בעל הקרקע.

עקב הפרת ההסכם ע"י הקבלן בעל הקרקע הודיעה על ביטול הסכם עם הקבלן וכתוצאה מכך דרש מלקוחה שלנו לפנות את הדירה שנבנתה במקרקעין שלו.

משרדינו זכה בתיק. הלקוחה שלנו קיבלה את מלוא הסכום ששילמה עבור הדירה.

 

זקוק לעזרה?

השאירו בקשה להתייעצות:

אנו מגיבים בדרך כלל תוך שעתיים    אריאל כצמן. עורך דין בחיפה ובתל אביב

    משרדנו נוסד ע"י עו"ד ונוטריון אריאל כצמן, אשר הוסמך לעריכת דין ב-31/05/1999. משרדנו עובד בהצלחה ומעניק שירותים משפטיים שונים ללקוחות רבים הנמצאים בארץ ובחו"ל. משרדינו נוסד בשנת 2001 לאחר שמייסד המשרד, עורך הדין ונוטריון אריאל רומן כצמן עבד כמתמחה במשרדו של עו"ד יהודה זהבי בת"א (1998-1999) וכעו"ד שכיר במשרד עו"ד דגני, שפירא ושות' בחדרה ונצרת עלית ואצל עו"ד כרמית דרגושנסקי (1999-2001) ברמת גן. ידע מקצועי ייחודי וניסיון רב (למעלה מ -21 שנה) שצבר בעל המשרד מאפשרים לנו לטפל בנושאים מורכבים ולמצוא פתרונות הטובים ביותר, תוך התחשבות בצרכים המיוחדים של הלקוח. katsmanlaw.co.il עורך די ן בחיפה - עורך דין בתל אביב.