בית המשפט קיבל את הערעור שלנו למרות שחוות הדעת לא הייתה לטובת הלקוחה

בית המשפט קיבל את הערעור שלנו למרות שחוות הדעת לא הייתה לטובת הלקוחה

אחת מחברות שעוסקת במכירת ציוד רפואי שיווקה לחברה בה עבדה הלקוחה שלנו כמנכל"ית את המוכנה להסרת שער בלייזר. בהמשך החברה שרכשה את המוכנה נכנסה להליכי חדלות פרעון.

התובעת הגישה את התביעה לא רק נגד החברה שרכשה את המוכנה, אלא גם נגד הלקוחה שלנו בטענה כי היא חתומה על הערבות להבטחת התחייבויות החברה בה היא עבדה.

המומחה שמונה ע"י בית משפט השלום בנתניה קבע בחוות דעתו כי הלקוחה שלנו אכן חתומה על כתב הערבות, למרות שבפועל היא לא חתמה על המסמך האמור.

בהסתמך על חוות דעתו של המומחה בית משפט השלום בנתניה קיבל את התביעה וחייב את הלקוחה שלנו במלוא סכום התביעה וכן בהוצמ"ש ושכ"ט עו"ד של התובעת.

עורכי דין ממשרדינו הגיש ערעור על פסק הדין.

בהליכי ערעור משרדינו הוכיח כי גרפולוג שהגיש את חוות דעתו בתיק פעל בניגוד לדין והגיש חוות דעתו בתאום עם ב"כ התובעת.

בבית המשפט המחוזי קיבל את הערעור שהגיש משרדינו, ביטל את פסה"ד שניתן נגד הלקוחה שלנו ואף חייב את התובעת בהוצמ"ש ושכ"ט עו"ד.

 

זקוק לעזרה?

השאירו בקשה להתייעצות:

אנו מגיבים בדרך כלל תוך שעתיים    אריאל כצמן. עורך דין בחיפה ובתל אביב

    משרדנו נוסד ע"י עו"ד ונוטריון אריאל כצמן, אשר הוסמך לעריכת דין ב-31/05/1999. משרדנו עובד בהצלחה ומעניק שירותים משפטיים שונים ללקוחות רבים הנמצאים בארץ ובחו"ל. משרדינו נוסד בשנת 2001 לאחר שמייסד המשרד, עורך הדין ונוטריון אריאל רומן כצמן עבד כמתמחה במשרדו של עו"ד יהודה זהבי בת"א (1998-1999) וכעו"ד שכיר במשרד עו"ד דגני, שפירא ושות' בחדרה ונצרת עלית ואצל עו"ד כרמית דרגושנסקי (1999-2001) ברמת גן. ידע מקצועי ייחודי וניסיון רב (למעלה מ -21 שנה) שצבר בעל המשרד מאפשרים לנו לטפל בנושאים מורכבים ולמצוא פתרונות הטובים ביותר, תוך התחשבות בצרכים המיוחדים של הלקוח. katsmanlaw.co.il עורך די ן בחיפה - עורך דין בתל אביב.