בית המשפט דחה את התביעה שהוגשה ע"י חברת הביטוח נגד הלקוח שלנו

בית המשפט דחה את התביעה שהוגשה ע"י חברת הביטוח נגד הלקוח שלנו

ללקוח שלנו הייתה פוליסת ביטוח עסק, אשר הייתה תקפה לשנה.

בתום תקופת הביטוח הלקוח שלנו לא חידש את הפוליסה, אולם חברת הביטוח בכל זאת ניסתה לחייב את הוראות קבע שלו בבנק, אשר גם כן בוטלה.

בהמשך החליטה חברת ביטוח להגיש תביעה נגד הלקוח שלנו בטענה כי פוליסת ביטוח הוארכה באופן אוטומטי וזאת למרות שהלקוח שלנו לא ביקש את זה.

עו"ד ממשרדינו הגישה כתב הנה וייצגו את הלקוח באותה פרשה.

בית המשפט ת.א. 47876-08-10 דחה את התביעה של חברת הביטוח וציין בפסק דינו כי לתביעה לא היה כל בסיס משפטי ועובדתי ובהעדר הסמכה מפורשת מצד הלקוח לא ניתן להסיק מסקנה כי הפוליסה הוארכה.

 

זקוק לעזרה?

השאירו בקשה להתייעצות:

אנו מגיבים בדרך כלל תוך שעתיים    אריאל כצמן. עורך דין בחיפה ובתל אביב

    משרדנו נוסד ע"י עו"ד ונוטריון אריאל כצמן, אשר הוסמך לעריכת דין ב-31/05/1999. משרדנו עובד בהצלחה ומעניק שירותים משפטיים שונים ללקוחות רבים הנמצאים בארץ ובחו"ל. משרדינו נוסד בשנת 2001 לאחר שמייסד המשרד, עורך הדין ונוטריון אריאל רומן כצמן עבד כמתמחה במשרדו של עו"ד יהודה זהבי בת"א (1998-1999) וכעו"ד שכיר במשרד עו"ד דגני, שפירא ושות' בחדרה ונצרת עלית ואצל עו"ד כרמית דרגושנסקי (1999-2001) ברמת גן. ידע מקצועי ייחודי וניסיון רב (למעלה מ -21 שנה) שצבר בעל המשרד מאפשרים לנו לטפל בנושאים מורכבים ולמצוא פתרונות הטובים ביותר, תוך התחשבות בצרכים המיוחדים של הלקוח. katsmanlaw.co.il עורך די ן בחיפה - עורך דין בתל אביב.