בית הדין הרבני הגדול ביטל את פסק דינו של בית הדין הרבני בחיפה שביטל את היהדות של הלקוחה שלנו
Специфические знания и уникальный опыт работы

בית הדין הרבני הגדול ביטל את פסק דינו של בית הדין הרבני בחיפה שביטל את היהדות של הלקוחה שלנו

הלקוחה שלנו עלתה לישראל עם כל בני משפחתה. כל בני משפחה קיבלו מעמד עולה ואזרחות ישראלית ונרשמו במשרד הפנים כיהודים, שכן לכל בני משפחה היו מסמכים ברורים להוכחת יהדותם וגם בארץ המוצא (אזרבייג'ן) המשפחה ניהלה אורח חיים יהודי.

בישראל הילדים של הלקוחה שלנו נישאו לבני זוג דתיים, נולדו להם ילדים, אשר נרשמו לגנים דתיים.

כעבור כ-20 שנים מאז עלייתם לישראל לשכת הקשר (נתיב) החליטה משום מה לבדוק מחדש את המסמכים של הלקוחה שלנו. על אף שמהמסמכים היו תקינים החליטה לשכת נתיב להגיש בקשה לבית הדין הרבני לבטל את היהדות של הלקוחה שלנו.

בית הדין הרבני האזורי בחיפה נעתר לבקשת לשכת נתיב וביטל את יהדותה של הלקוחה שלנו מבלי לבחון את הראיות שיש בתיק.

משרדינו הגיש ערעור על פסה"ד לבית הדין הרבני הגדול בירושלים. בית הדין הרבני הגדול בירושלים בתיק 1028749/2 ביטל את פסק דינו של בית הדין האזורי בחיפה ו"השיב" את היהדות ללקוחה שלנו.

 

זקוק לעזרה?

השאירו בקשה להתייעצות:

אנו מגיבים בדרך כלל תוך שעתיים    אריאל כצמן. עורך דין בחיפה ובתל אביב

    משרדנו נוסד ע"י עו"ד ונוטריון אריאל כצמן, אשר הוסמך לעריכת דין ב-31/05/1999. משרדנו עובד בהצלחה ומעניק שירותים משפטיים שונים ללקוחות רבים הנמצאים בארץ ובחו"ל. משרדינו נוסד בשנת 2001 לאחר שמייסד המשרד, עורך הדין ונוטריון אריאל רומן כצמן עבד כמתמחה במשרדו של עו"ד יהודה זהבי בת"א (1998-1999) וכעו"ד שכיר במשרד עו"ד דגני, שפירא ושות' בחדרה ונצרת עלית ואצל עו"ד כרמית דרגושנסקי (1999-2001) ברמת גן. ידע מקצועי ייחודי וניסיון רב (למעלה מ -21 שנה) שצבר בעל המשרד מאפשרים לנו לטפל בנושאים מורכבים ולמצוא פתרונות הטובים ביותר, תוך התחשבות בצרכים המיוחדים של הלקוח. katsmanlaw.co.il עורך די ן בחיפה - עורך דין בתל אביב.