נדחתה תביעה של הנבק שהוגשה נגד הלקוחה שלנו בגין ההלוואה שלא שולמה

נדחתה תביעה של הנבק שהוגשה נגד הלקוחה שלנו בגין ההלוואה שלא שולמה

אכן הבנק בישראל נחשב למוסד מכובד, אשר זוכה לאמון רב מציבור רחב, אך לא בכל מצב הבנק צודק גם כשפקידיו היו תמימים.

קבוצת הנוכלים קיבלה במרמה את הצילום של מסמכי הלקוחה שלנו. על שמה של הלקוחה ללא ידיעתה נפתח העסק, נפתח גם חשבון בנק. באותו חשבון הנכולים קיבלו כמה פנקסי שיקים ופיזרו אותם, נטלו הלוואות וכשהכל "התפוצץ" נגד הלקוחה שלנו הוגשו עשרות תביעות בבתי משפט שונים בארץ וכן נפתחו נגדה המון תיקי הוצאה לפועל.

בתיקים רבים ניתנו גם פסקי דין בהעדר הגנה ותהברר כי הלקוחה שלנו אפילו לא קיבלו את התביעות שהוגשו נגדה ובכלל נודע לה על ההליכים בבתי משפט ובהוצאה לפועל רק כאשר הוטלו עיקולים על חשבונה.

אחת מהתביעות הוגשה ע"י בנק דיסקונט בגין החוב בהלוואה שלא שולם.

עו"ד ממשרדנו הגיש בקשה לביטול פסק דין שכבר ניתן נגד הלקוחה.

במהלך בירור התביעה עורכי דין של הבנק הופתעו לגלות כי הלקוחה שלנו מעולם לא הייתה באותו סניף של הבנק, מעולם אל ביקשה לפתוח חשבון על שמה ומעולם לא נטלה הלוואה כל שהיא מאותו הבנק- כל המסמכים בה מופיעים הפרטים שלה נחתמו ע"י הנכולים, אשר זייפו את חתימת הלקוחה שלנו.

עו"ד ממשרדנו ייצגו את הלקוחה בכל התביעות שהוגשו נגדה.

בסופו של דבר התביעה הזאת וכל עשרות התביעות האחרות שהוגשו נגד הלקוחה שלנו נמחקו או נדלחו וכל תיקי הוצל"פ שנפתחו נגדה נסגרו.

 

זקוק לעזרה?

השאירו בקשה להתייעצות:

אנו מגיבים בדרך כלל תוך שעתיים    אריאל כצמן. עורך דין בחיפה ובתל אביב

    משרדנו נוסד ע"י עו"ד ונוטריון אריאל כצמן, אשר הוסמך לעריכת דין ב-31/05/1999. משרדנו עובד בהצלחה ומעניק שירותים משפטיים שונים ללקוחות רבים הנמצאים בארץ ובחו"ל. משרדינו נוסד בשנת 2001 לאחר שמייסד המשרד, עורך הדין ונוטריון אריאל רומן כצמן עבד כמתמחה במשרדו של עו"ד יהודה זהבי בת"א (1998-1999) וכעו"ד שכיר במשרד עו"ד דגני, שפירא ושות' בחדרה ונצרת עלית ואצל עו"ד כרמית דרגושנסקי (1999-2001) ברמת גן. ידע מקצועי ייחודי וניסיון רב (למעלה מ -21 שנה) שצבר בעל המשרד מאפשרים לנו לטפל בנושאים מורכבים ולמצוא פתרונות הטובים ביותר, תוך התחשבות בצרכים המיוחדים של הלקוח. katsmanlaw.co.il עורך די ן בחיפה - עורך דין בתל אביב.